توسط: sayeh-admin در: اردیبهشت 06, 1395 در: دسته‌بندی نشده نظر: 0

نخستین نکته‌ای که در طراحی غرفه باید بدانید متراژ آن است. همیشه برای ارائه محصولات خود نیازمند آن هستید تا یک غرفه آراسته داشته باشید و فضا برای درست کردن غرفه از هر چیز دیگری مهم‌تر است، به همین دلیل همیشه باید متراژ غرفه را به‌عنوان یک نکته کلیدی گوشه ذهن خود داشته باشید. در ادامه مهم‌ترین نکاتی که باید پیش از انتخاب متراژ در نظر بگیرید را برای شما آورده‌ایم:

نخستین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید میزان هزینه‌ای است که می‌خواهید برای حضور در نمایشگاه بکنید. متراژ خود را با توجه به هزینه به گونه‌ای انتخاب کنید که بتوانید برای طراحی غرفه و خرید وسیله نیز خرج کنید. برخی از شرکت‌ها بخش اعظم بودجه خود را برای خرید یک غرفه بزرگ هزینه می‌کنند، در حالی که دیگر سرمایه‌ای برای غرفه‌آرایی و خرید وسیله نخواهند داشت و محکوم به شکست می‌شوند. نکته دوم کسب اطلاعات کافی از تعداد بازدیدکننده و مشارکت‌کننده در نمایشگاه و جذب تعدادی از آنها و داشتن فضای مناسب برای ورود یا مذاکره‌ است که در محاسبه فضای غرفه مهم به شمار می‌رود. به‌طور حتم یک بخش به عنوان محلی برای امضای قرارداد یا داشتن جلسات برای خود در نظر بگیرید. با این‌کار شما احترامی خاص به فرد موردنظرتان گذاشته‌اید و آنها نیز بیشتر ترغیب به مذاکره با شما خواهند شد.

تعداد کارکنان غرفه را در نظر بگیرید و اگر قصد دارید از بیش از ۳ نفر برای اداره غرفه خود استفاده کنید باید غرفه‌ای بزرگ اختیار کنید تا شلوغی درون محوطه بازدیدکنندگان و مخاطبان شما را دچار سردرگمی نکند. بسیاری از شرکت‌ها یک غرفه ۱۵ متری اجاره می‌کنند و همراه با ۵ نفر برای اداره آن به نمایشگاه می‌روند، در صورتی که در این وضعیت مخاطبان نمی‌دانند با چه کسی صحبت کنند و به‌طور معمول چنین غرفه‌های شلوغی مخاطب کمتری دارند. اندازه محصولاتی که می‌خواهید در نمایشگاه رونمایی کنید یا به نمایش بگذارید را در نظر بگیرید. اگر شما شرکت تولید‌کننده قطعات رایانه‌ای و ریزپردازنده‌ها هستید داشتن غرفه‌ای ۱۵ متری هم می‌تواند محوطه‌ای مناسب برای ارائه کار شما باشد اما اگر مانیتور و سخت‌افزار بزرگ رایانه را به فروش می‌رسانید این متراژ کمی مشکل‌ساز خواهد بود.

Trackback URL: http://www.sayehdesign.com/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%ba%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85/trackback/

ارسال پاسخ:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>