توسط: sayeh-admin در: اردیبهشت 06, 1395 در: دسته‌بندی نشده نظر: 0

برای انجام هر کاری بایدها و نبایدهای مختلف وجود دارد که با در نظر گرفتن‌شان می‌توانید پیشرفت خود را راحت‌تر کنید.در زمینه نمایشگاه نیز همیشه بایدها و نبایدهایی وجود دارد که رعایت کردن آنها می‌تواند شکوفایی شما را تنها در یک غرفه ۱۰ متری به همراه داشته باشد.

غرفه سازی
نبایدهای نمایشگاهی بسیار پرشمار هستند اما با دانستن چند نکته کلیدی از آنها می‌توانید به خوبی از پس یک رویداد سخت برآیید به همین دلیل در این مطلب نگاهی کوتاه به چند نباید جدی و مهم در صنعت نمایشگاهی و برگزاری یک رویداد خواهیم داشت.
یکی از نبایدهای شرکت در یک رویداد از روی عادت بودن آن است. برخی شرکت‌ها هستند که تنها به قصد شرکت و شاید از روی عادت برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام می‌کنند و هزینه‌های مختلف نیز برای طراحی غرفه و خرید وسیله می‌پردازند اما شرکت در یک رویداد آن هم از روی عادت بدترین کاری است یک شرکت می‌تواند انجام دهد چراکه در این زمان آنها هیچ برنامه‌ریزی برای حضور ندارند و بدترین شکست را خواهند خورد. قرار دادن کارت‌های ویزیت و بروشورهای تبلیغاتی روی میز یا درون یک ظرف مخصوص که بازدیدکنندگان باید آن را بردارند یکی دیگر از نبایدهای نمایشگاهی است.

زمانی که شما در یک رویداد شرکت می‌کنید باید تمام‌مدت در خدمت مخاطبان باشید و تقدیم کردن یک کارت کوچک هم می‌تواند تاثیری مثبت در نحوه همکاری یا طرز فکر آنها نسبت به شرکت شما داشته باشد. در نکته قبل به صورت ریز اشاره کردیم که نشستن در نمایشگاه کاری اشتباه است. غرفه‌داران باید بدانند که شرکت کردن در رویداد تنها برای نشستن و منتظر مخاطب شدن نیست. آنها باید همه افرادی که از در نمایشگاه وارد می‌شوند را یک مشتری واقعی ببینید و برای کسب رضایت و به‌دست آوردن همکاران تجاری بجنگند، به همین دلیل گاهی نیاز است چندین ساعت را ایستاده و در حال قدم زدن میان غرفه‌های مختلف برای یافتن یک شریک یا همکار تجاری گذراند.
حفظ نکردن ارتباطات آن هم پس از اتمام نمایشگاه «نباید» دیگری است که ممکن است بسیاری به آن دچار شوند. برخی از شرکت‌ها در نمایشگاه به دنبال شریک تجاری می‌گردند و ممکن است در طول این مدت با ۲۰ شرکت وارد مذاکره شوند اما پس از اتمام رویداد دیگر سراغی از آنها گرفته نمی‌شود که این خود بدترین کار ممکن است. شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بیشترین ظرفیت را برای همکاری دارند و نباید قید کار با آنها را بزنید.

Trackback URL: http://www.sayehdesign.com/%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ba%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af/trackback/

ارسال پاسخ:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>